O mnie

Cześć,

Jestem Aneta, bliskościowa aktywistka, która wierzy, że świat może być lepszym miejscem dla dzieci i ich najbliższych.

A tak konkretnie jestem pedagożką, konsultantką kryzysową (Instytut Pozytywnej Terapii Kryzysu) i mediatorką szkolną. Pracuję z rodzicami, dziećmi i nauczycielami w duchu uważności, rodzicielstwa bliskości, Porozumienia bez Przemocy i pedagogiki serca.

Jako autorka artykułów eksperckich współpracuję z redakcją Natuli- dzieci są ważne. Jestem również patronką merytoryczną ogólnopolskiej kampanii społecznej Przytul Dziecko.

W lipcu 2020 roku nakładem wydawnictwa Book Ojciec – Blog Ojciec ukazała się moja książka „Tadzik i rak”. Opowiada o chłopcu chorym terminalnie i wzbogacona jest o część teoretyczną dla rodziców i osób pracujących z dziećmi.

Prywatnie spełniam się jako żona pewnego dobrego człowieka, mama rezolutnego chłopca i towarzyszka psiego seniora. Mieszkam w Kielcach, blisko lasu. Nałogowo czytam (głównie literaturę fachową) i zajadam się czekoladą.

W czym mogę Ci pomóc?

Udzielam pierwszej pomocy psychologicznej rodzicom, dzieciom i rodzinom w kryzysie. Specjalizuję się w wypaleniu macierzyńskim, rozwodach, chorobie i żałobie.

Piszę bajki terapeutyczne na zamówienie dla konkretnego czytelnika.

Tworzę autorskie warsztaty rozwojowo-relaksacyjne dla małych dzieci i ich dorosłych.

Szkolę, jak stosować techniki relaksacji w pracy z dziećmi.

Prowadzę warsztaty z czułej komunikacji w rodzinie i szkole.

—————————————————————————————————

Zadzwoń i umów się na konsultację:

tel. 668 150 295

Zamów bajkę terapeutyczną:

e-mail: tulistacja@gmail.com

Przejdź do sklepu.